Reference

Klára

Je mnoho lidí, co fotí, ale už méně těch, co maj talent a cit. Lukáš nepochybně patří k lidem co maj obojí. Vidí věci a kompozice, které zůstávají nám neznalým skryty. Několikrát fotil mojí milovanou fenku Suri a vím, že pokud v životě budu chtít foto svých mazlíčků, půjdu rozhodně za ním. Lukáš ví, co má s foťákem v ruce dělat 🙂 Díky za krásné fotky a plátno na zdi.

Hanka

Výborná spolupráce a nádherné fotky – Lukáš Skalický je fotograf, který pro výsledný snímek udělá (téměř?) cokoliv. Z „akce“ tak odchází poválený v trávě, ušpiněný od bahna a věřím, že kdybychom fotili u vody, tak bude i mokrý. Jeho fotky mají duši, můžete se na ně dívat poprvé, podruhé, potřetí… vždycky najdete něco, co vás znovu upoutá, zaujme a zahřeje u srdce. Budu se moc těšit na naše další setkání.

Dogpoint

S Lukášem spolupracujeme od roku 2013, jeho fotky zdobí již tradičně charitativní kalendář pro opuštěné psy. Je organizačně schopný, jeho focení má hlavu a patu, má nápady a i při ztížených podmínkách dokáže vytvořit fotku, co za to sakra stojí.

Lenka

Skvělé nápady a jejich ztvárnění. Fotky nepostrádají atmosféru, příběh a neskutečné emoce. Navíc oceňuji Lukášovu trpělivost, ochotu a skvělý přístup k celému focení, které vždy doprovází dobrá nálada.

Katka

Spolupráce s Lukášem byla velmi příjemná. Myslím si, že dokáže zachytit ten pravý okamžik a jeho fotky mají svoje vnitřní kouzlo. Focení je můj koníček a fotím hlavně přírodu a zvířata, ale pokud bych chtěla skutečně profesionální fotky pro naší chovatelskou stanici, tak vím, na koho se mohu obrátit;)

Martin

Je až s podivem, že Lukáš dokáže ve svých snímcích jak vystihnout opravdovou povahu zvířete, tak i vytvořit komplexni fotografii s myšlenkou a originálním nápadem. Mé psy fotil už mnohokrát a vždy se k němu budu rád vracet. Neznám lepšího psího fotografa.

Katka

Chcela som originálnu rodinnú fotografiu, tak mi napadlo osloviť Lukáša. Užili sme si s celou rodinou príjemné fotografovanie v exteriéri, ktoré všetkých bavilo. Výsledok bol pre nás milým prekvapením – fotografie s nápadom, v úžasnom prevedení, dýchajúce atmosférou jesennej Prahy a plné dobrej nálady. Všetko podtrhuje profesionálny prístup a skvelá komunikácia s fotografom.

Vendy

Nejsou to jen nádherné fotky, je to jedinečné ztvárnění nálady a emocí. Zvláště černobílými fotkami se Lukášova tvorba značně liší od ostatních fotografů psů.